• +38 066 443 51 05
  • bd.agenzia@gmail.com

Зустріч iз заступником міністра соціальної політики України

admin
0 comments
Новини

03 червня 2015 року керівник ГО «Життя без меж» А.Ромашко разом з представником волонтерської організації «Волонтерська сотня» Інною Данченко зустрічалися з заступником міністра соціальної політики України, паном Василем Шевченко.

Головним питанням цієї зустрічі було обговорення змін до Постанови КМУ щодо встановленого ліміту державного фінансування бійців АТО для протезування за кордоном. За пропозицією Державної служби з питань ветеранів війни та учасників АТО, ця сума має зрости з 609 000 грн. до 1 000 000 грн, що надасть можливість протезувати постраждалих співвітчизників виробами високої функціональності без залучення спонсорської допомоги.

Під час зустрічі обговорювалися прийнятні варіанти і шляхи для прискорення процесу протезування за кордоном вже «готових» для цього бійців, способи оплати та терміни відкриття сервісного центру італійських партнерів та започаткування практичної з ними роботи.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>