• +38 066 443 51 05
  • bd.agenzia@gmail.com

Підбір виставкових заходів за напрямком, організація участі у виставкових заходах і зустрічей b2b

Виставкові заходи – найкращий спосіб інших побачити і себе показати!

Найкращий спосіб зустрітися зі своїм майбутнім партнером по бізнесу одразу показавши йому свою продукцію і одночасно ознайомитись з його можливостями!   За найкоротший часовий термін Ви можете одним пострілом вбити  декілька зайців: продемонструвати свій товар, зрівняти його якість і ціну і товарами конкурентів, на місці зробити висновки що і як треба зробити, щоби якомога швидше  увійти на ринок і, можливо зустріти того, кого Ваша продукція зацікавила.

Якщо Ви прийняли рішення вийти на закордонні ринки і хотіли б показати свою продукцію прийнявши участь у виставковому заході, звертайтеся до нас!

Ми підберемо для Вас виставку, найкращу за напрямком і допоможемо  прийняти в ній участь;

Організуємо транспортування виставкових зразків і  облаштування виставкових площ;

Надамо перекладацький супровід під час проведення виставкового заходу;

Організуємо зустрічі з потенційно зацікавленими підприємцями;

До цієї комплексної послуги входить також бронювання авіа квитків за спеціальними ціновими пропозиціями, наявними у Агенції; Бронювання готелів або апартаментів за спеціальними ціновими пропозиціями, наявними у Агенції; Зустріч  та трансфер до міста проживання з супроводом під час розміщення у готелі.

Cпівпраця з Агентством Розвитку Бізнесу

Вартість послуги залежить від напрямку діяльності і погоджується для кожного замовника окремо. До вартості входять податки.

Щоб зв’язатися з нами, напишіть нам листа на електронну адресу bd_agenzia@gmail.com, або подзвоніть за телефонами, вказаними у рубриці «контакти».