• +38 066 443 51 05
  • bd.agenzia@gmail.com

Перекладач з української на італійську мову

Незалежно від того, де Ви знаходитесь – у Києві, Одесі, Харкові або Львові, Агентство Розвитку Бізнесу зможе надати якісні послуги перекладача з української на італійську та навпаки.

Часто успіх зустрічей залежить від якості перекладу і в цьому у нас є хист і великий досвід: ми донесемо співрозмовникові зміст Ваших ідей і побажань.

Наш переклад не базується на точності перекладу окремих слів, які у своєму поєднанні, не доносять співрозмовникові суті думок. Ми чітко та зрозуміло зможемо донести ціль, яку Ви переслідуєте.

Виконуємо усні послідовні і синхронні переклади як в Україні, так і на території Італії.

Алла-Ромашко1

Потрібно перекласти документи з італійської?

Письмовий переклад

Підготуємо письмовий переклад з італійської мови інформації будь-якої тематики і складності: від технічних специфікацій та наукової літератури до текстів персонального листування.

Письмові переклади на італійську

Усний переклад

Виконаємо перекладацький супровід італійською мовою будь-яких бізнес-заходів: від телефонних розмов і проведення екскурсій до синхронних перекладів презентацій, виставкових заходів, семінарів, бізнес-форумів, ділових зустрічей і судових засідань.

Усні переклади з італійської

Нотаріальний переклад

Зробимо нотаріальне засвідчення підпису перекладача для подальшої подачі у державні органи або за місцем запиту.

Редагування тексту

За бажанням, з метою досягнення максимальної стилістичної коректності, матеріали можуть бути перевірені носієм мови.

Звернувшись до нас, Ви зможете отримати письмові переклади з або на італійську:

  • контрактів;
  • статутних документів;
  • листів як особистого, так і ділового характеру;
  • дипломів і паспортів;
  • документів для отримання віз;
  • медичних висновків;
  • квартальних і річних звітів;
  • брошур, листівок та презентаційних матеріалів.

Переваги співпраці з Агентством Розвитку Бізнесу

Можете бути впевненими, що з нами Вас зрозуміють! Відмінна дикція, і добре поставлений голос, вміння відчувати емоції співрозмовника, дозволяють перекладачеві передати з точністю все, що хоче сказати Ваш співрозмовник.

Матеріали для перекладу з/на італійську можна подати у будь-якій зручній для Вас формі: під час особистої зустрічі або дистанційно, шляхом відправки  сканованого документу на нашу адресу bd_agenzia@gmail.com, або подзвонивши на номери, які вказані у рубриці «контакти».

Вартість виконання перекладу з італійської на українську залежить від тематики, обсягу робіт і узгоджується для кожного замовника окремо. До вартості входять податки. Варіанти оплати й термін виконання перекладу обговорюються для кожного замовлення окремо, в залежності від усіх цінових складових: обсягу, термінології, наявності графічних зображень, терміновості, тощо.