• +38 066 443 51 05
  • bd.agenzia@gmail.com

Вітання з Новим 2018 роком і Різдвом Христовим!

admin
0 comments
Новини

Шановні колеги, друзі! Від імені Агентства Розвитку Бізнесу прийміть найщиріші вітання з Новим 2018 роком і Різдвом Христовим!  

Read more

Компанія FAICOM пропонує свою підтримку українським виробникам

admin
0 comments
Новини

20 та 21 листопада 2018 року у приміщенні Київської ТПП відбулась презентація можливостей італійської компанії FAICOM, яка спеціалізується на модернізації, автоматизації та роботизації виробничих процесів. Захід відбувся за ініциативою Палати Італія для Балкан і України у співпраці з Київською ТПП та УСПП на виконання підписаного між цими структурами Меморандумів про співпрацю.  

Read more

Made in Italy продовжує нас дивувати

admin
0 comments
Новини

Здавалося б все вже всім знайоме і нічим нас не здивуєшь... Але ж ні. Представлений чоловічий одяг, який виробляє компанія Bianconi "Uomo più l'Italia" здивував навіть досвідчених експертів.  

Read more

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ “ІТАЛІЙСЬКА ЯКІСТЬ. ПРЕМІЯ ЛЕОНАРДО” В УКРАЇНІ

admin
0 comments
Новини

17 і 18 листопада у місті Одеса відбулася надзвичайна подія: представити свою продукцію цінителям італійського вина приїхали переможці одного з найпрестижніших конкурсів серед виробників винної продукції "Італійська якість. Премія Леонардо"  

Read more

“Зроблено у Києві” – участь у ІІІ Нaціональному Форумі з підтримки експорту

admin
0 comments
Новини

У період з 23 по 26 травня Палата Італія для Балканських країн і України приймала участь у ІІІ Нaціональному Форумі з підтримки експорту та виставковому заході "Зроблено у Києві".  

Read more