• +38 066 443 51 05
  • bd.agenzia@gmail.com

“Зроблено у Києві” – участь у ІІІ Нaціональному Форумі з підтримки експорту

admin
0 comments
Новини

У період з 23 по 26 травня Палата Італія для Балканських країн і України приймала участь у ІІІ Нaціональному Форумі з підтримки експорту та виставковому заході “Зроблено у Києві”.

Під час своєї роботи у Києві, президент Палати доктор Паоло Ді Лулло, генеральний директор Жемона Васіле та представник Палати на території України Алла Ромашко зустрілися з делегаціями різних країн, обмінялися досвідом та домовилися про спільну реалізацію багатьох проектів.

Договори про співпрацю було підписано з Українським Союзом промисловців та підприємців та Київською торгово-промисловою палатою. План спільних заходів, затверджений на друге півріччя 2017 року має зміцнити та ще більше поглибити не тільки комерційні, але й дружні стосунки між нашими країнами.

Зацікавленість у реалізації спільних проектів була продемонстрована і з боку Київської міської адміністрації із керівництвом якої зустрічалися представники італійської Палати.

Ми щиро дякуємо президенту УСПП пану Анатолію Кінаху, президенту КТПП пану Миколі Засульському та Меру міста Києва пану Володимиру Клічко за сприяння у розвитку та зміцненню відносин між нашими країнами!

Дякуємо також компанії МАУ – нашому багаторічному партнеру, який, у межах своєї компетенції, допомагає нам у реалізації проектів між Україною та Італією!

image2 (2)з Мером Києва

DSC_8258DSC_8247DSC_8226

IMGP4819IMGP4816IMGP4486

IMG_1445 (1)IMGP4296IMGP4431

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>