• +38 066 443 51 05
  • bd.agenzia@gmail.com

Усний переклад на італійську мову

Незалежно від того, де Ви знаходитесь, у Києві або Одесі, Харкові або Львові, ми зможемо надати Вам якісні послуги з усного перекладу інформації будь якої тематики і складнощі: від телефонних розмов і проведення екскурсій до перекладів під час презентацій, виставкових заходів, семінарів, бізнес-форумів, ділових зустрічей і судових засідань.

Успіх Ваших зустрічей залежить від якості перекладу і в цьому у нас є великий досвід: ми донесемо співрозмовникові зміст Ваших ідей і побажань! Наш переклад не базується на точності перекладу окремих слів, які, у своєму поєднані, не доносять співрозмовникові суті Ваших  думок. Ми чітко і ясно зможемо донести ціль, яку Ви переслідуєте!

Алла-Ромашко1

Переваги співпраці з Агентством Розвитку Бізнесу

Ви можете бути впевненими, що з нами вас зрозуміють! Відмінна дикція і добре поставлений голос, вміння відчувати емоції співрозмовника дозволяють перекладачу передати з точністю все, що хоче сказати Ваш співрозмовник.

Ми виконуємо усні послідовні і синхронні переклади як на території України, так і на території Італії.

Вартість виконання перекладу залежить від тематики, обсягу робіт і погоджується для кожного замовника окремо. До вартості входять податки.

Щоб зв’язатися з нами, варто написати листа на електронну адресу bd_agenzia@gmail.com, або подзвонити за телефонами, вказаними у рубриці «контакти». Ми обов’язково відповімо і Ви отримаєте найкращий результат, на який навіть не сподіваєтесь!