• +38 066 443 51 05
  • bd.agenzia@gmail.com

Підписано Протокол про наміри

admin
0 comments
Новини

В рамках реалізації проекту «Життя без меж» 19 червня 2015 року було підписано Протокол про наміри між ГО «Волонтерська Сотня Доброволя», ГО «Життя без меж» та Київським казенним експериментальним протезно-ортопедичним підприємством.

IMG_20150622_172603 (1)У рамках реалізації даного Протоколу, до кінця 2015 року планується відкрити на базі Київського казенного експериментального протезно-ортопедичного   підприємства Сервісний Центр італійського ортопедичного центру Корпора, який надаватиме безкоштовні послуги з сервісного обслуговування протезів верхніх кінцівок італійського виробництва.

З метою надання кваліфікованих послуг щодо сервісного обслуговування протезів верхніх кінцівок італійського виробництва, ККПОП погодилося надати робоче місце технічному представнику компанії Корпора, лікарю ортопеду – протезисту високої кваліфікації;

Цим протоколом передбачено розширення у подальшому напрямків співробітництва для обслуговування і цивільних осіб як у питаннях протезування, так і у питаннях надання кваліфікованої реабілітаційної допомоги за європейськими стандартами і протоколами.

Метою підписання цього Протоколу є співпраця Сторін у сфері пошуку оптимальних і найефективніших шляхів для повернення до нормального життя учасників антитерористичної операції, їх соціальної та професійної адаптації, фізичної, психологічної та неврологічної реабілітації.

Залучення іноземних партнерів до надання оперативної та висококваліфікованої допомоги у сфері протезування, фізичної, психологічної та неврологічної реабілітації учасників антитерористичної операції; обмін досвідом та впровадження передових технологій з протезування і реабілітації на території України – є головною метою спільної роботи українських та італійських фахівців.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>