• +38 066 443 51 05
  • bd.agenzia@gmail.com

Програма безповоротного фінансування з боку ЄС

24 січня 2018 року на запрошення Палати Італії CIBFEA директор Агентства Розвитку Бізнесу прийняла участь у презентації можливостей отримання фінансування з боку ЄС для підприємців, які розмістять своє виробництво у Румунії. Презентацію програми фінансування було зроблено директором румунського державного Агентства, яке є уповноваженим органом Міністерства малих та середніх підприємств Румунії.

Отримання безповоротного кредиту з боку ЄС для малих та середніх підприємств, засновники яких є іноземні громадяни – відмінний шанс увійти на європейський ринок та надати новий поштовх розвитку власного бізнесу з використанням нових технологій та обладнанням останньої генерації.

Програма безповоротного фінансування малого та середнього бізнесу на період 2014-2020 роки є єдиним джерелом для реалізації  власних ідей, які за різними причинами Ви досі не змогли реалізувати. Але ці ідеї можуть бути реалізованими якщо вони трансформовані у якісні проекти, які направлені на отримання ефективних результатів.

Якщо Вас зацікавила ця пропозиція – звертайтеся до нас і ми Вам допоможемо!

Скористайтесь цією можливістю!

IMG_3169

Світлини із заходу