• +38 066 443 51 05
  • bd.agenzia@gmail.com

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ ІТАЛІЙСЬКА ЯКІСТЬ. ПРЕМІЯ ЛЕОНАРДО В УКРАЇНІ

17 і 18 листопада у місті Одеса відбулася надзвичайна подія: представити свою продукцію цінителям італійського вина приїхали переможці одного з найпрестижніших конкурсів серед виробників винної продукції “Італійська якість. Премія Леонардо”.

З такою ініціативою виступили Палата Італія для Балкан і України, яку очолює доктор Паоло Ді Лулло та президент Премії Леонардо, доктор Мауро Палліні.

Організаторами цієї події в Одесі були Агентство Розвитку Бізнесу, яке представляє Палату на території України, та виставковий комплекс Експо Юг Сервіс.

Виробники винної продукції з регіонів Марке, Абруццо і Молізе представили більше сорока найменувань білих, червоних, ігристих та спокійних вин, інтерес до яких був надзвичайно високим: вина категорій IGT – типова географічна ідентифікація; DOC – контрольованого походження; DOCG – контрольованого і гарантованого походження.

Окрім дегустації вин – переможців премії Леонардо, для цінителів та шанувальників італійського вина було проведено мастер клас, під час якого президентом Національної організації дегустаторів вина ONAV, Лоріано Ді Сабатіно, було відкрито деякі таємниці культури і традицій виноробників часів кавалерійського ордену тамплієрів.

IMG_2834

Дистриб’ютори і ресторатори, власники винних бутиків та комерційних мереж надали високу оцінку представленим винам. Особливу увагу було прикуто до виробів з ексклюзивними, художніми етикетками з власної колекції досвідченого енолога Лоріано Ді Сабатіно.

Екскурсії, які було організовано Експо Юг Сервіс для наших гостей, залишили всіх під великим враженням: від дізайнерських ідей в архитектурному комплексі виноробної і творчої майстерні Дон Алехандро до масштабних і креативних рішень виноробної компанії Гранд Вале. Італійськи фахівці впевнились в тому, що в нас також є чому повчитеся…

Генеральним директором Палати Італія для Балкан і України, доктором Васіле Жемона було висловлено велике задоволення результатами проведеного заходу оскільки робота над формуванням замовлень розпочалася одразу під час дегустації і саме тому цю місію можна назвати успішною!

Світлини із заходу

IMG_2936 IMG_2937 IMG_2849 IMG_2943 IMG_2938 IMG_2848 IMG_2800 IMG_2939 IMG_2791 IMG_2785 IMG_2807