• +38 066 443 51 05
  • bd.agenzia@gmail.com

Компанія FAICOM пропонує свою підтримку українським виробникам

20 та 21 листопада 2017 року у приміщенні Київської ТПП відбулась презентація можливостей італійської компанії FAICOM, яка спеціалізується на модернізації, автоматизації та роботизації виробничих процесів. Захід відбувся за ініциативою Палати Італія для Балкан і України у співпраці з Київською ТПП та УСПП на виконання підписаного між цими структурами Меморандумів про співпрацю.<!–more–>

Агентство Розвитку Бізнесу, будучи териториальним представником Палати, виконало функцію головного організатора заходу на території України і спрямувало роботу виключно на підприємствах, зацікавлених у модернізації та автоматизації своїх виробництв. Серед таких опинилися підприємства Кировоградщини, Закарпаття та Київщини. Деяки з цих підприємств було відвідано і одразу ж складено робочу програму на найближчу перспективу.

За автоматизованими та роботизованими виробництвами майбутне, тому не вартно цим нехтувати і якщо є можливість інвестувати у розвиток підприємства, то це треба зробити вже сьогодні. Саме так вирішили керівники ТОВ “Тензомир”, “Серпантин Агро”, “Карпати ТУР”, “НІКелектроника” та ін.

IMG_2890

Дякуємо за сприяння та підтримку у реалізації цього важливого заходу колективу Київської ТПП та особисто президенту , пану Миколі Засульському, а також всім учасникам, яки проявили зацікавленість і висловили побажання розпочати співпрацю з цією відомою в Італії структурою.

Інформацію щодо проведення заходу також розміщено на сайті КТПП: http://kiev-chamber.org.ua/uk/17/1327.html.

Світлини із заходу

IMG_2930 IMG_2933 IMG_2891 IMG_2875 IMG_2877 IMG_2929 IMG_2889 IMG_2869 IMG_2870