• +38 066 443 51 05
  • bd.agenzia@gmail.com

Проект енергозберігаючих технологій

Розвиток людства напряму пов’язаний з наявністю джерел енергії, починаючи від багать кам’яного віку і закінчуючи атомними реакторами ХХІ століття. Але не зважаючи на значний прогрес в розвитку енергетики, людство постійно відчуває дефіцит енергоресурсів, тому питання ощадного споживання енергії є актуальними як на рівні окремої родини, так і на рівні міста, держави та планети в цілому.

Опікуючись про наше «завтра», про майбутнє наших дітей і в цілому про здоров’я нашої нації одним з пріоритетних напрямків роботи нашого Агентства є напрямок налагодження партнерських відносин у напрямку енергозберігаючих технологій та пошуку альтернативних джерел енергії.

З липня 2014 року нашим партнером у цьому напрямку стало одне з провідних підприємств міста Києва: Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва. Це підприємство стало флагманом на шляху реалізації енергоефективних проектів і забезпечує повний проектний цикл.

IMG_20140926_125309
IMG_20140926_125732
IMG_20140925_092410

Постійне збільшення інтересу до питань енергозбереження стали передумовою для організації економічної місії до Італії і вивчення досвіду як підприємств та організацій, так і пересічних громадян Італії. Українська делегація, створена з представників Укрмонтажспецбуд, Солстрой Плюс, Київспецстрой, Ніва, Адміністрації м. Улянівськ Кіровоградської області та КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» у вересні місяці 2014 року відвідала виробництва італійських компаній «Energeen», «Solsonica di Rieti», «Соrdivari», «Innova».

Між представниками налагоджені контакти і започаткована робота продовжується по теперішній час. У травні 2015 очікується візит італійської делегації до України. Конкретні розрахунки та бізнес-плани будуть запропоновані аграрній фірмі «Ніва» з Кіровоградщіни: виробництво енергії і тепла з наявних біомас. Гості відвідають місця започаткованих до реалізації проектів з боку Київського Центру Енергоефективності та зустрінуться з винахідниками ротора Оніпко.

Українським державним органам влади буде запропонований проект «Портативні Сонячні Електростанції» для стратегічного використання. Цей проект отримав підтримку з боку Уряду Італії і фінансуватиметься з боку Європейського Союзу.