• +38 066 443 51 05
  • bd.agenzia@gmail.com

Cristiano Sebastiani

Класичний одяг від італійських кравців

cristianosebastiani.it

Об’єднання досвіду і професіоналізму в шикарний бренд дозволяє пропонувати нашому споживачеві одяг найвищого класу, як для чоловіків, так і для жінок з самим неперевершеним смаком.

Клієнтами Cristiano Sebastiani є оптовики та мережі магазинів, що торгують одягом високої якості, а також окремі клієнти, які в силу своїх нестандартних комплекцій не можуть підібрати собі одяг стандартних розмірів: сорочки, костюми, пальто, молодіжна повсякденний одяг.

Навіть самий строгий покупець зможе підібрати собі тканину і фасон по своєму смаку, отримавши єдину і неповторну модель.

Каталоги зі зразками тканин та пропонованими фасонами Ви зможете побачити, відвідавши вітрину бренду в бутіку італійського одягу Italità в місті Києві, за адресою: Крутий узвіз, 6/4.

IMG_6779
IMG_6787
IMG_20141027_135927
1-я_дегустация_Италита_5марта 001
02.04.15 баннер бутик 4

Вироблено в Італії

Новий бренд «CristianoSebastiani» створений двома професіоналами, які впродовж багатьох років працювали на італійських підприємствах, які забезпечували всіма необхідними матеріалами та відповідали за якість виробництва таких відомих брендів як Armani, Woolrich, Museum, Pal Zileri (Lab), Boggi Milano, Peutery.

image

Створюючи продукцію високої якості “made in Italy”, цей бренд має намір надати Вам можливість буди завжди на висоті, виглядати модно і охайно. Любити себе – це означає піклуватися як про своє тіло, так і про свою зовнішність. Саме «CristianoSebastiani» допоможе Вам себе полюбити!

Завантажити каталог (липень 2014)

image (1)

У своєму єднанні італійська якість і дизайн є великою силою. Навіть якщо Ви працюєте, Ви виглядаєте класично, стильно, модно….на будь який смак. І у спорті Ви надзвичайно привабливі в одязі «CristianoSebastiani».

Проект запрошує до співпраці всіх, хто хоче виглядати бездоганно! Тільки у нас Ви зможете знайти те, що давно шукали! І найсмішніше те, що ціна набагато нижча за якість!

image (2)
baner_4-01 (1)